BEKİLLİ PROTOKOL LİSTESİ
UNVANI
ADI SOYADI
Kaymakam
Osman ÇELİKKOL
Garnizon Komutanı
Mehmet BEŞEK
Belediye Başkanı
Mustafa BAŞKAFA
Yüksekokul Müdürü
Yard. Doç. Dr. Ali KAYA
İlçe Emniyet Amiri
Yalçın BULUT
Noter
Gülten ÇIRALI
 
İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ VE T.B.M.M’DE GRUBU BULUNAN PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
 
Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı
Halil KARAGÖZ
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı
Zeki YIKICI
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı
Kemal KARAMAN
 
BAKANLAR KURULU KARARLARINDAKİ İMZA SIRASINA GÖRE BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATINDAKİ MÜDÜRLERİ
 
İlçe Müftüsü
Mevlüt Hakan ASAN
 
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
 
S.Y.D.V.Müdür V.
Serap ÖRKÜT
 
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
 
İlçe Tapu Müdürü
Nihat ŞAHİN
 
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
 
Gençlik Hiz.ve Spor İlçe Müdür V.
-
Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürü
Gülgün BİRİNKULU
 
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
 
İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü
Gökhan COŞKUN
 
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
 
İlçe Yazı İşleri Müdür Vekili
Murat KIRMIZI
İlçe Nüfus Müdür Vekili
Ali DOMA
 
MALİYE BAKANLIĞI
 
İlçe Malmüdürü Vekili
Hürriyet SÜZEK
 
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü
Halit ULUSOY
 
SAĞLIK BAKANLIĞI
 
TSM Sorumlu Tabibi
Dr. Veli KONAKÇI
 
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
 
PTT Şube Sorumlusu
Ali Talha OLGUN
 
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE TESPİT EDİLEN İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
 
Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi
Mehmet BARUT
30 Ağustos Ortaokulu
Mustafa ÇOBAN
Kurtuluş İlkokulu
Murat UZEL
Gömce İlkokulu
Şükrü BİLGİN
Sırıklı İlkokulu
Mustafa GEDİK
 
KAMU BANKALARI MÜDÜRLERİ
 
T.C.Ziraat Bankası Şb. Müdürü
Ali UNCU
 
T.B.M.M.’DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI
 
Vatan Partisi İlçe Başkanı
Mehmet GİTAL
 
İLÇE BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
 
Belediye Meclis Üyeleri 
Sezai AKGEYİK
 
Etem SÜZEK
 
İbrahim OKURSOY
 
Mehmet Ali YILDIRIM
 
Metin ÖZTÜRK
 
MESLEKİ, TİCARİ VE SANAYİ ODA VE KURULUŞ TEMSİLCİLERİ
 
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı
Ahmet Şemsettin GÖNÜLLÜ
Ziraat Odası Başkanı